Ozdobą każdego, nawet najmniejszego ogrodu lub parku jest woda. Woda w postaci oczka, strumienia, kaskady, wodospadu lub stawu.  W tym zakresie proponujemy oryginalne pomysły i niepowtarzalne rozwiązania. Tylko czysta i klarowna woda da nam radość i relaks w naszym ogrodzie. Dlatego też woda w naszych oczkach i stawach ma gwarancję czystości i przeźroczystości zapewnianą przez systemy firmy OASE.

 

 

Nowością w dziedzinie oczek wodnych są biologiczne stawy kąpielowe. Charakteryzują się one naturalną (bez chloru i innej chemii) wodą, bogatą w rośliny wodne. Wydzielona strefa pływacka daje nam przestrzeń do zabawy i relaksu w wodzie, natomiast strefa regeneracyjna (płytka) cieszy bogactwem roślin i elementów dekoracyjnych takich jak kamienie, głazy, żwiry (patrz film poniżej).

Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem OASE w Polsce dlatego też zapraszamy do współpracy firmy ogrodnicze, architektów zieleni i centra ogrodnicze zainteresowane produktami firmy OASE. Dla klientów indywidualnych proponujemy budowę oczek wodnych, strumieni, stawów kompleksowo. Od projektu po budowę i aranżację. Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć.

Back to Top